„Gotuj się na zmiany”
W minionym roku szkolnym uczniowie klas I–III brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Gotuj się na zmiany”. Podczas zajęć najmłodsi poznawali zasady zdrowego odżywiania oraz uczyli się, jak nie marnować żywności.
Szczególne zaangażowanie wykazała klasa 1b. Uczniowie nie tylko realizowali scenariusze lekcji, ale również przygotowali wyjątkowe prace na konkurs programowy. Udział w projekcie jest elementem działań naszej szkoły w zakresie promocji zdrowia.
